Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarosław Kaczyński ogłosił 500+ na każde dziecko jeszcze w tym roku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 lutego 2019 r. o 12:07 Powrót do artykułu
A kiedy będzie 500+ za pierwszą żonę, pierwszego męża?
 Takiego programu nie uruchomi stary kawaler :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam takich co robili,, kariery '' w Anglii chwaląc że taki tam socjal, że dużo za darmo a teraz te biznesmenu siedzą z mamą i tata w m2 o mówią że w Polsce jest rozdawnictwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO przez 8 lat raczej zabieralo niz dawalo. Brawo PiS ....glosy calej mojej rodziny macie..bo widze ze myslicie o starych ludziach i dzieciach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zrobie tego Polsce - nie zagłosuje na pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie podajcie "ciemniokom" datę wyborów bo sprzedawczyki już dzisiaj zaczną stać przed punktami wyborczymi.W Grecji też rozdawali na lewo i prawo,a tu chodzi jedynie aby napełnić kacykom pisowkim koryta,żeby nie zdechły jak straca władzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No patole możeta świętować.500 na każdego bachora a i stara za rozmnażanie emeryturę dostanie.Problem w tym,że na to wszystko zapi...ją ci którzy pracują i odprowadzaja podatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję wszystkim , którym nie podoba się 500+ nie pobierać tych pieniędzy. Państwo będzie miało mniej wydatków i wy będziecie zadowoleni. Lepsze to niż opluwanie kogoś w internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomagają rodzinom finansowo to jeszcze w budżecie jest więcej pieniędzy niż za 8 lat rządów PO. Co to ma być? xD PO aż tyle kradło ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam takich co robili,, kariery '' w Anglii chwaląc że taki tam socjal, że dużo za darmo a teraz te biznesmenu siedzą z mamą i tata w m2 o mówią że w Polsce jest rozdawnictwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby chciał dać jeszcze niepokalanej bratanicy 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No kto da najwięcej pieniążków no kto? PiS DA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego krytykujecie??? To jest SPRAWIEDLIWE! W końcu PIS zrozumiał, że nie ważne jest czy to pierwsze czy kolejne dziecko! Ja wiem, że to nas STARSZYCH oburza, bo NAM NIKT nie pomógł. ALE W 2018 R ZMARŁO WIĘCEJ POLAKÓW NIŻ SIĘ URODZIŁO KTO będzie więc pracował na NAS EMERYTÓW??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę PiS który rozdaje ludziom niż po która kradnie
 Ja też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta lepiej jak Peło kradlo te pieniądze z podatków 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO przez 8 lat raczej zabieralo niz dawalo. Brawo PiS ....glosy calej mojej rodziny macie..bo widze ze myslicie o starych ludziach i dzieciach...
 Chwała tobie emerycie tylko zapomniałeś dodac,że to te arbuzy /czyt/PSL w sejmie kamysz zabrał nam  emerytom 167 mld z OFE..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako ojciec dwójki dzieci mam nadzieję, że ten chory plan z 500+ dla każdego dziecka nie wejdzie w życie. Przecież to 500 która dali jakiś czas temu jest teraz warte z 250 to co będzie jak dadzą kolejne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiecal 500+ na piersze dziecko a nie zrealizowal obietnicy z 2015 r.  Przypomne explore Pani Szydlo w Sejmie! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej POmagać deweloperom? Przecież tylko dzięki nim Kozi Gród się rozwija, a oprócz tego deweloperzy znani są ze swojej jurności i ponoć są sprawcami wielu ciąż - a przynajmniej tak słyszałam od koleżanek, które u nich pracują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz wyjechać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...